Pizzeria Lublin Mąka z Wodą

Nasz lokal jest przestronny, świetnie nadaje się na spotkania towarzyskie przy dobrym jedzeniu w rozsądnej cenie - w sam raz na studencką kieszeń. W okresie letnim oferujemy również kameralne miejsca na ocienionym parasolami tarasie.

Miła i fachowa obsługa, niezapomniane wrażenia smakowe i przystępna cena, sympatyczny wystrój i fajna muzyka to tylko niektóre z naszych atutów.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów, z którymi pragniemy podzielić się tym, co wychodzi nam najlepiej – naszą pizzą. To, co nas wyróżnia spośród innych pizzerii to przede wszystkim znakomite, powstałe na bazie unikalnego przepisu cieniutkie ciasto, które wyrabiamy ręcznie każdego dnia, świeże dodatki i niezwykle aromatyczne przyprawy.

W naszej ofercie mamy 24 rodzaje pizzy z dodatkowym, własnoręcznie przygotowywanym dipem czosnkowym lub ketchupowym, czy też, według mody włoskiej, z przepyszną oliwą z oliwek podnoszącą walory smakowe pizzy.

"Mąka z Woda” to nie tylko pizza, ale również inne dania włoskie, jak spaghetti i pene, czy meksykańska quesadilla. Oferujemy także przepyszne sandwiches i wrapy oraz urozmaicone sałatki i znakomite desery.

Zapraszamy - przyjdź do nas i spróbuj, zaproś znajomych

 

 

Mając na uwadze zdrowie Naszych klientów przedstawiamy inforamacje na temat Alergentów.